Бонбони експлозијата манија Hack и претвора во рогоносец

By | November 1, 2013


бонбони експлозијата манија претвора во рогоносец

FreshGameHacks once again come up with another wonderful hack,овој пат за играта Бонбони експлозијата mania..This Бонбони Blast манија пробие алатка е 100% working in Android and iOS devices and it does’nt requires Rooting or Jailbreak. It just alters the value by safest means..New updates are available daily which includes any minor bug fixes. Можете да добиете овој Бонбони Blast манија пробие алатка за слободен од подолу.. Земи го сега.!!

 

бонбони експлозијата манија Hack
hack details

 

 

Верзија : 2.0

Големина : 1.63 MB

Anti ban : ДА

Меѓу поддршка : ДА

новости : AUTO

CANDY експлозијата MANIA Hack КАРАКТЕРИСТИКИ:

checkНеограничен број на камења се пробие

checkНеограничен Дијамантите се пробие

checkНеограничена енергија пробие

checkНе искоренувањето или jailbreak-от е потребно

Ја добиете вашата алатка сега ..!!!

managerlinks.blogspot

[button color=redsize=smalllink=http://filerack.net/file/0tHI9″ ]преземете тука[/button]

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *